Nevíte, jak poslat balík a využít služeb PPL? My Vám s tím rádi pomůžeme.

Služba PPL je hlavním partnerem služby DHL.

Služby PPL

Můžete si vybrat ze tří variant, které PPL nabízí.

PPL Parcel CZ Business

Jedná se o službu, která je pouze pro zákazníky, kteří mají s PPL smlouvu. Tato služba nabízí přepravu balíků s hmotností do 50 kg v rámci celé České republiky. Příjemcem je podnikatel nebo firma. Doručení zásilky probíhá následující pracovní den mezi 8:00 až 18:00, ale je zde i možnost sobotního doručování. Cena závisí na hmotnosti zásilky a pohybuje se od 114 Kč do 575 Kč.

PPL Parcel CZ Private

Jedná se o službu, které je pouze pro smluvní zákazníky. Tato služba nabízí přepravu balíků s hmotností do 50 kg v rámci celé České republiky, kde příjemcem je kdokoliv. Doručení probíhá od pondělí do neděle, v rámci denního (od 8:00 do 18:00) nebo večerního (od 17:00 do 21:00) doručování. Večerní doručování je pouze ve vybraných lokalitách, které najdete na webu PPL. Cena opět závisí na hmotnosti zásilky. Pohybuje se v rozmezí 139 Kč až 649 Kč.

PPL Parcel CZ Dopolední balík

Jedná se o službu, které je opět pro smluvní zákazníky. Doručení zásilky probíhá nejpozději do 10 hod. dopoledne následujícího dne. Služba je dostupná ve vybraných městech (Praha, České Budějovice, Ústí nad Labem, Teplice, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Liberec, Zlín a Pardubice). Cena se pohybuje od 147 Kč do 624 Kč.

Postup reklamace při poškozené zásilce

Pokud Vaše zásilka bude poškozena, je potřeba skutečnost do 3 pracovních dnů nahlásit. Reklamaci můžete nahlásit:

  1. prostřednictvím reklamačního formuláře,
  2. emailem,
  3. telefonicky.

V rámci těchto tří způsobů musíte vždy uvést adresu doručení, telefonní kontakt, číslo zásilky, a druh poškození, popř. obsah zásilky.
[download id=”135″]

One Thought on “Jak poslat balík pomocí služby PPL?”

  • Dobrý den, ne komentář, ale dotaz. , jak vrátit zásilku firmě About You c/o K.S. Europe, Chebská 23, Plzeň. V pobočkách PPL v Praze 4 nikdo nebyl schopen mi poradit, eventuelně vyřídit podání balíku ( váha ani ne 1 kg). Z těchto špatných zkušeností opravdu již nechci používat tyto služby. S pozdravem Hůlková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *